Керівництво для початківців

Шугарінг - це не просто метод епіляції, це розкіш у догляді за тілом, яку ваша шкіра зможе полюбити вже після першої процедури!

Спочатку згадаємо як правильно проводити процедуру Шугарінга в домашніх умовах

Існує кілька різних способів нанесення пасти для шугарінгу в залежності від зони, що обробляється. При цьому існують деякі правила, які необхідно дотримуватись при проведенні будь-якого шугарінгу.

  • Перед процедурою шкіру необхідно знежирити та продезінфікувати. Для цього можна просто вимити оброблену ділянку або скористатися спеціальним передепіляційним лосьйоном
  • Потім шкіру необхідно промокнути серветкою та покрити тальком.

Тальк у цьому випадку є адсорбентом та захистом для шкіри. Цукрова суміш не захоплюватиме мокрі волоски і почне розчинятися на мокрій шкірі. При нанесенні тальку його необхідно розтирати проти росту волосся. Таким чином, волоски будуть доступнішими для шугарингу, а епідерміс залишиться захищеним від зривання пасти.

  • Нанесення цукрової пасти для шугарингу відбувається проти зростання волосся, а видалення по зростанню. Це необхідно для того, щоб волосся видалялося разом з волосяною цибулею і не заламувалося. При цьому всі рухи під час нанесення повинні бути повільними та плавними, а при видаленні – чіткими та швидкими.
  • Для зменшення болючих відчуттів необхідно вільною рукою натягувати шкіру при видаленні пасти.
  • Якщо потрібно обробити відразу кілька ділянок шкіри, то найкраще починати з найчутливіших із них. Так при епіляції ніг та обличчя шугаринг проводиться спочатку на обличчі.

распространенные ошибки по шугарингу

Поширені помилки по шугарингу

Однак, для тих хто тільки почав освоювати техніку шугарінгу, як правило, помилок не уникнути.

Розглянемо найпоширеніші помилки під час проведення процедури шугарингу, як і салонних умовах і вдома.

1. Залипання пасти.

Цукрова паста може прилипнути до шкіри, якщо її температура значно знизилася або якщо паста наноситься занадто маленькими порціями. Для усунення цієї помилки можна на місце залипання приклеїти ще одну кульку пасти і протягнути суміш трохи вище проблемної ділянки. Далі відновити нормальну депіляцію. Новий шмат пасти прихопить старий і залипання ліквідується. Якщо ж цукор застиг щільною кіркою, найпростіше його просто змити. Потім заново підготувати ділянку шкіри та продовжити епіляцію.

2. Сильні болючі відчуття.

Можуть виникнути при неправильній техніці виконання, коли паста наноситься за зростанням волосся, а зривається в протилежний бік. Також біль з'являється, якщо при відриванні вільна рука не дотримується шкіри. І найпоширеніша помилка у тих, хто робить шугаринг самостійно – страх швидко відірвати пасту. Якщо сповільнити цей процес, то відчувається, як видаляється кожна волосинка і біль посилюється.

3. Почервоніння шкіри.

Почервоніння може виникнути, якщо використовувати надто гарячу пасту. Руки повинні відчувати приємне тепло, а не жар. Інша причина почервоніння – зрив верхнього шару епідермісу, якщо попередньо не було нанесено тальку.

Оісвоїти техніку шугарінгу досконало Ви зможете пройшовши курс «Шугарінг» у навчальному центр Галатея.

Персидська епіляція – шугарінг – виглядатиме бездоганно, якщо дотриматися технології та всіх правил!

Бажаємо Вам приємних процедур!