Косметичний арсенал сучасних дівчат і жінок раз у раз розширюється. Якщо представниці старшого покоління користувалися 1-2 кремами й масками, то сучасні пані не уявляють щоденного догляду за обличчям без тоніка, флюїду, денного і нічного кремів, гелів та інших засобів. Відносно недавно (кілька років тому) до списку доглядових "must have" продуктів додалася міцелярна вода - універсальний, багатофункціональний засіб, корисний для власниць усіх типів епідермісу.
Що таке міцелярна вода?
Перш ніж розбиратися з особливостями й сферою застосування цієї косметики, потрібно зрозуміти, що являє собою міцелярна вода і як вона впливає на обличчя. По суті, це прозора (безбарвна) рідина без запаху, або з легким парфумерним ароматом.
Основою міцелярної води, як випливає з назви, є компоненти під назвою "міцели" - мікроскопічні сполуки складних ефірів Омега-кислот. Потрапляючи на поверхню епідермісу, вони діють подібно до магніту, притягуючи до себе все зайве: відмерлі, ороговілі клітини, бруд, шкірний жир і декоративну косметику.
Види міцелярної води
Залежно від фізико-хімічного складу, є 3 підвиди міцелярної води:
- З похідними цукру і кокосової олії (на основі лаурилглюкозиду з кокоглюкозидом);
- На синтетичній основі (з полоксамерами);
- З поліетиленгліколем;
Теоретично, всі види міцелярної води підходять для будь-якої шкіри, але косметологи й дерматологи схиляються до того, що продукт з поліетиленгліколем оптимальний для схильного до надмірної жирності епідермісу.
Чи потрібно змивати міцелярну воду для обличчя і як нею користуватися?
У тих, для кого цей продукт все ще залишається новинкою, виникають цілком логічні запитання: "як користуватися міцелярною водою" і "чи потрібно змивати її"? Цей засіб цілком здатний замінити тонік для обличчя, а також молочко, мус або гель для демакіяжу, його не потрібно змивати. Щоправда, водостійку косметику зможе "зняти" не будь-яка міцелярна вода. Це залежить від її складу, а також особливостей тонального крему, туші для вій, тіней, помади, олівця, рум'ян та іншої косметики, що використовується.
Міцелярною водою корисно протирати обличчя вранці та ввечері. Після нього, як і після тоніка, на епідерміс можна наносити будь-яку доглядову косметику: крем, мус або флюїд. Використовувати тонізуючі засоби для шкіри після цього не потрібно.
Крім того, міцелярна вода - прекрасний засіб проти пересушування епідермісу. Влітку (особливо на пляжі або під палючими променями сонця) варто обприскувати нею лоб, вилиці, ніс і зону декольте, запобігаючи надмірному випаровуванню вологи крізь шкірні пори. Так само потрібно чинити, перебуваючи в приміщенні, де працюють кондиціонери, оскільки вони теж висушують повітря і це негативно впливає на стан шкірного покриву.
Особливою популярною є вода французького бренду La Grace - виробника професійної доглядової косметики для тіла та обличчя. В асортименті "Ля Грейс" є такі продукти:
- Eau micellaire Peache - для чутливої шкіри, збагачений вітамінами А, В, С і Е з ароматом персика;
- Eau micellaire IRIS & JASMINE - підходить для будь-якого типу шкіри, до складу входить алое віра, жасмин та ірис.
У нашому інтернет-магазині Галатея представлена оригінальна продукція бренду La Grace - тут ви зможете швидко, легко і зручно купити міцелярну воду, а також почитати про те, як нею користуватися.